05

03

סקירה
שבועית

03/05/2021

למקרה שפספסתם, הנה חלק מהאירועים המשמעותיים השבוע:

שלושת המדדים נחלשו באופן יחסי  לאורך השבוע  כאשר הדאו ירד ב-0.50%, הנאסד״ק ירד ב-0.39% וה-S&P500 עלה ב-0.02%. השבוע האחרון בוול סטריט הסתכם כשבוע עמוס ביותר, שכלל בין היתר את הדוחות המתוקשרים ביותר, כנס המשקיעים השנתי של ברקשייר האת׳אווי והצהרת הפד, שלמרות השיפור בקצב הצמיחה והחשש מאינפלציה גבוהה ימשיך לתמוך בכלכלה באמצעות ריבית נמוכה ואספקת נזילות לשווקים.

במהלך שבוע שעבר פורסמו דוחות מתוקשרים ביותר לרבעון 1 לשנת 2021: 

TSLA, NXPI, MMM, AMD, MSFT, UPS, V, FEYE, GOOGL, SBUX, SHOP, SPOT, QCOM, EBAY, AMZN, NIO, TWTR, AAPL, FB

חברות הטכנולוגיה ממשיכות לקצור את הפירות כתוצאה משנה שבה השימוש בטכנולוגיה עלה משמעותית בכל תחומי חיינו. בתחום השבבים (QCOM,NXPI,AMD) ממשיכה התחרות הצמודה כשהדגש העיקרי (גם בפרסום הדוחות) הוא על  תכנון ההשקעה בR&D (מחקר ופיתוח) והאצת קצב הייצור. AMD דווח על זינוק של 93% בהכנסות,Qualcomm דיווחה על עלייה של 63% במכירות, אך צנחה במסחר המאוחר ביום רביעי בכ-7% לאחר שעבור המשקיעים זה לא היה מספיק. ניתן לשים לב שהמשקיעים לוקחים  בחשבון את כל המתחרות באותו הסקטור ומבינים שהמתחרות נוגסות אחת לשנייה בנתח השוק. 

  בתחום המסחר  האינטרנטי (AMZN, EBAY, SHOP) הציגו שלושת הענקיות נתוני צמיחה מרשימים כאשר  בדומה לתחום השבבים שנהיה צפוף יותר, גם בזירה הזאת הציגו נתוני צמיחה מרשימים ביותר כשההכנסה של Shopify צמחה בכ-110% והיא זינקה ב-12% ביום המסחר, Amazon הציגה צמיחה של 69% ב-Operating Cash Flow ו-eBay הציגה גידול  של 42% בהכנסות. נתון משמעותי שמסמן גידול בהיקף השימוש הוא ה-GMV או Gross Merchandise Volume עלה ב-24%. ה-GMV מודד את כמות המכירות בפרק זמן מסוים (רבעון במקרה הזה) והוא נתון שבפשטות יכול לשקף לנו את סך נפח המכירות, שבמקרה הזה צמח אצל eBay בכמעט רבע. 

ענקיות הטכנולוגיה הציגו נתונים מרשימים,כאשר Google עם צמיחה של 34% משנה שעברה, Facebook רשמה עלייה של 48% כתוצאה מגידול של 30%
ב-APPA) Average Price Per Ad) ועלתה בכ-5% במסחר המאוחר.  Microsoft האטה את הצמיחה בהכנסה מ-13% ברבעון שעבר ל-12% ברבעון הנוכחי. נתונים אלו לא היו מספיק מרשימים עבור המשקיעים בתקופה שבה חברות טכנולוגיה אחרות בנאסד״ק מציגות נתוני צמיחה נוצצים יותר והיא ירדה במסחר המאוחר ביום שלישי ב-2%.

ענקית המשלוחים UPS דיווחה על צמיחה של כ-22.3% בהכנסה בחטיבת המשלוחים בארה״ב, זאת כתוצאה מגידול משמעותי בקניות אונליין שמשפיע ישירות על נפח המשלוחים  (החברה שולחת חיסוני קורונה ברחבי המדינה). 

לפי תגובות השוק, עושה רושם שלמרות שנה עוצמתית במיוחד למניות הטכנולוגיה ולמרות שמחירי הניירות כבר נמתחו, יש המאמינים שסקטור הטכנולוגיה ימשיך לרשום תשואות בעתיד הקרוב. (בעמוד הפייסבוק של "אינטראקטיב ישראל" ובאתר, תוכלו למצוא מאמרי מעמיקים על חלק מהחברות מפי האנליסטים של אינטראקטיב ישראל) 

ביום שבת האחרון התקיים כמיטב המסורת ״כנס המשקיעים השנתי״ של ברקשייר האת׳אווי (וורן באפט וצ׳ארלי מאנגר). במהלך הכנס אשר נערך מספר שעות, שוחחו על מספר נושאים כמו למשל תחום ה-SPAC שעליו הביע ביקורת קשה כשאמר וורן באפט בעצמו ״הנפקות ה-SPAC הם רוצח המקשה עלינו למצוא עסקים לקנייה, זה לא יימשך לנצח אבל זה איפה שהכסף נמצא בוול סטריט, ובוול סטריט הולכים אחרי הכסף״. מאנגר ובאפט גם הביעו ביקורת על הקלות שבה משקיעים חדשים מבצעים החלטות, זאת ללא כל בסיס מוקדם ואמר ״זה לא פשוט כמו שזה נראה״.

בשבוע הקרוב ייחשפו דוחות נבחרים נוספים, כאשר במרכז תשומת הלב נמצאות: PYPL, ETSY, UBER, SQ, CHGG, SEDG, DKNG, DDOG, ROKU .

הדגש יינתן בעיקר לענקיות התשלומים Square ו-Paypal שאמורות לספק ״יריית פתיחה״ מרשימה בעקבות משבר הקורונה שהרחיב משמעותית את השימוש בדיגיטל בכל תחום בחיינו וכמובן שבתשלומים. עסקים רבים משתמשים ב-Paypal ו-Square כדי לקבל ולהעביר תשלומים (כעסקים וכצרכנים) ובשנה האחרונה שתי המתחרות עשו קפיצת מדרגה משמעותית בנושא הנגישות ל-Crypto וכיום מספקות אפשרות לאחסן,לקבל ולהעביר מטבעות קריפטו בקלות.

סקטורים מובילים:

טכנולוגיה (2.19%), תעשייה  (0.22%+), פיננסיים (1.56%+), בריאות (1.06%-), אנרגיה (2.23%+), שירותים  (0.79%+), תשתיות (0.86%) .

 

מדדים מתחילת שנה:

Russell 2000 +14.71% 

Nasdaq Composite +8.34% 

S&P 500 +11.32% 

Dow Jones Industrial Average +10.68% 

מדדים אמריקאים

שבוע המסחר האחרון נסגר במגמת ירידה ברמה השבועית:

מדד ה-S&P 500 סגר בירידה  של כ- 0.72%- ביום המסחר האחרון, וסיכם  בעלייה  שבועית של כ- 0.02%+

מדד הנאסד"ק סגר בירידה של כ- 0.85%-  ביום המסחר האחרון, וסיכם את השבוע  בירידה של כ- 0.39%

כמו כן, מדד הדאו ג'ונס ירד בכ-0.54%-ביום המסחר האחרון, וסיכם את השבוע בירידה של כ – 0.50%-

ביום שישי האחרון הדברים אכן התרחשו כפי שכתבנו בסקירה הקודמת ויום המסחר האחרון לשבוע קיצץ את התשואות החודשיות לשלושת המדדים הגדולים (דאו -0.54%, נאסד״ק -0.85%, S&P 500 -0.72%).

אופטימה

Quarterly Revenue Growth

כמו שכולנו יודעים, עונת הדוחות בעיצומה. באמצעות הדו"ח הרבעוני אנו נוכל לנתח את מצבה הכלכלי של החברה, להבין אם היא בדרך לצמיחה או דעיכה וכדומה. לרוב, פרסום של דוחות כספיים מצד חברה מסויימת גורר גם מומנטום במחיר המניה שלה ברגע פרסום הדוחות. כאשר מניה מדווח דוחות "טובים" ביחס לציפיות מחיר המניה יכול לזנק והמצב ההפוך יביא לירידה במחיר המניה.

באמצעות אופטימה ושימוש בפילטר שנקרא Earnings Date, נוכל לסנן חברות אשר מדווחות בתאריכים שנקבע במסנן, כך לדוגמא הגדרת המספר "1" בערך מקסימלי ו"-4" בערך מינימאלי תציג לנו מניות שמדווחות עד ליום אחד קדימה ועד ל4 ימים אחורה מנקודת הזמן הנוכחית. (מוצג בתמונה)

בנוסף, ניתן לסנן חברות לפי סוג הדיווח שפורסם, במידה ונרצה לאתר מניות עם אפשרות למומנטום חיובי במחיר המניה נוכל לבחור להציג רק מניות שמראות צמיחה בהכנסות הרבעוניות, צמיחה ברווח למניה וכדומה.

כידוע אופטימה יודעת לזהות נתונים פונדמנטלים של מניות כגון רווח למניה, גידול בהכנסות, מזומן ביחס לחובות החברה, וכדומה.

במסנן Quarterly Revenue Growth אנו נוכל להזין את אחוז הצמיחה במכירות הרבעוני, אופטימה תציג לנו את כל החברות שהראו בדוחות גידול בהכנסות הרבעוניות של המניה ביחס לדוחות הרבעוניים שלה בשנה שעברה, באחוזים.

הנתון הזה מראה לנו בעצם אם החברה מצליחה לשפר את הכנסותיה מרבעון לרבעון, ולתת לנו עומדן האם החברה במגמת צמיחה או האטה. זהו אחד הנתונים היותר חשובים למשקיעים , לראות אם החברה משפרת את המכירות שלה או שהיא בכיוון ההפוך. 

בנוסף לגידול במכירות, אופטימה יודעת לזהות גם גידול ברווח למניה (Earnings Per Share) אפשר יהיה להזין את מספר 

הרווח למניה שאנו נרצה לראות שהמניה ביצעה ובכך אופטימה תדע להראות לנו את החברות שעומדות בקריטריונים שהצבנו.

קיים עוד מגוון נתונים פונדמנטלים שנוכל לדרוש מאופטימה לחפש עבורנו.

מערכת אופטימה היא מספקת אינפורמציה מהשוק בזמן אמת הכוללת מעל 20 ערוצי מסחר המבוססים על פילטרים והתראות בזמן אמת. המערכת משלבת אפשרויות מסחר אוטומטי, בדיקות היסטוריות ואופטימיזציה למידע נוסף לחץ כאן

?>

מניה במוקד: Square

לאורך השנים ענקית הפינטק Square ביססה את עצמה כמעצמת פינטק שמציעה ללקוחותיה מגוון רחב של אפשרויות. מצד אחד ל-Square יש את פלטפורמת ה-POS שמציעה פתרונות תשלום מתקדמים למגוון עסקים דרך אדפטציה חכמה ומותאמת אישית לסוג העסק (למשל חנות ספרים או מסעדה). מנגד, ל-Square יש את אפליציית Cash App שנועדה במלואה לצרכן ולא למוכר. האפליקציה הפכה ל- One Stop Shop עבור המשתמשים מכיוון שהיא מכילה בתוכה מגוון פיצ׳רים כגון :העברת כספים מהירה לקנייה ומכירה של מניות והחזקת  נכסי קריפטו. אפליקציית Cash App של ענקית הפינטק הינה אחת מהפלטפורמות הדיגיטליות שצומחות הכי מהר בארה״ב והיא שילשה את כמות המשתמשים שלה במהלך שלוש השנים האחרונות. 

ל-Square יש חיבה גדולה לנכסי קריפטו והחברה מחזיקה בכ-5% ממזומן החברה בביטקוין (בערך 220M$ נכון לרבעון קודם). ג'ק דורסי גורס ש ״ביטקוין ונכסי קריפטו אחרים הם כלי להעצמה כלכלית שמאפשר ליחידים להצטרף למערכת הפיננסית ולהיות אחראיים ב-100% לנכסיהם״.

היכולת של Square לספק שירות גם לעסקים באמצעות מערכת ה-POS וגם לצרכנים עצמם דרך CashApp , יוצרת עבורה נתח לקוחות פוטנציאליים גדול יותר ובפשטות מגדיל את הסיכוי לשימוש בשירותי החברה. בדוח האחרון שלה דיווחה על זינוק של כ-12% בהכנסה מעסקאות שבוצעו (מה שמעיד על עלייה בשימוש), עלייה של 52% ברווח הגולמי וסה״כ הכנסה של כ-3.16B$ מה שמסמן עלייה של 141% משנה לשנה. צריך להבין שמדובר בנתוני צמיחה דרמטיים בהחלט וניתן לראות כיצד ענקית הפינטק Square נהנית מהעובדה שהיא מספקת שירותים גם למוכרים וגם ללקוחות ולכן ה-Market Opportunities רחבות יותר עבורה. הדוח הראשון לשנה שיתפרסם בחמישי לאחר המסחר יסלול את הדרך של החברה ב-2021 והוא בהחלט חשוב למשקיעים.

כפי שניתן לראות בתמונה המצורפת, על פי שקלול של 31 אנליסטים, מחיר המטרה הממוצע למניית Square הוא 283.71$ מה שמסמן עלייה פוטנציאלית של כמעט 16%. ניתן לראות את כל הצירים שאליהם הגרף מצביע לפי מגוון תרחישים.

תמונת מצב - אסיה

נתון נוסף שאנחנו מדברים עליו כבר הרבה זמן והוא ממשיך להטריד את השווקים הוא מחסור השבבים הגלובלי, שמשפיע על מגוון סקטורים ביניהם גם רכבים חשמליים. יצרנית הרכב NIO שכתבנו עליה בשבוע שעבר בעמוד הפייסבוק שלנו, הודיעה כי נתוני הצמיחה שהציגה ( 7,102 רכבים באפריל, עלייה של 125.1% משנה שעברה) מוגבלים בעקבות המחסור בשבבים. גם אילון מאסק, מנכ״ל טסלה TSLA (שגם עליהם כתבנו בעמוד הפייסבוק שלנו) אמר בשבוע שעבר בעת פרסום דוחות טסלה כי ״משבר השבבים מאלץ אותנו לנתב את הדרך שבה אנחנו מייצרים את הרכבים במונחים של ספקים וגם בתקופה הקשה הזאת אנחנו מוצאים את עצמנו עושים שינויים מהירים״.  וויליאם לי, מייסד NIO אמר במהלך מסיבת העיתונאים שהם צפויים לצמוח רק ב-5-10% בעקבות משבר השבבים.

גולת הכותרת מבחינתנו המשקיעים בגזרת אסיה הייתה כאשר נשיא ארה״ב אמר: ״ארה״ב חייבת להפוך ליותר תחרותית נגד סין. עלינו לעבוד ביחד על מנת לעשות זאת.״ ביידן שידר מסרים מודאגים מאד והוסיף ״שי (הכוונה לשי ג׳ינפינג נשיא סין) חושב שארה״ב ודמוקרטיות נוספות בעולם לא יכולות להתחרות בה מכיוון שלוקח זמן רב מדי להגיע להחלטה.״ גם כאן ניסה להעביר מסר חריף על השלטון הסיני והדרך שבה סין מתפתחת. השוק הסיני הופך לדומיננטי יותר ויותר, והמגמה המדאיגה ביותר עבור המערבים ובעיקר עבור ארה״ב הוא שסין עושה כל מאמץ אפשרי בכדי להתנתק מתלות כלשהי בשוק האמריקאי. היא עושה זאת דרך השקעות מסביב לעולם, קשרים דיפלומטיים עם מדינות שבעבר סירבו לתקשר עמם (כדוגמת: ונצואלה, ארגנטינה, קובה וכד׳ )  ודרך פיתוח הכלכלה הסינית והרחבת מעמד הביניים  (בשנת 2000 מעמד הביניים כלל רק 3% מהאוכלוסייה והיום כולל למעלה מ-50% מהאוכלוסייה).

בתמונה למטה ניתן לראות תעודת הסל Dragon China ETF שמכילה חברות סיניות מסקטור הטכנולוגיה שנסחרות בנאסד״ק.

?>

סיכום שבועי - אירופה

בורסות אירופה נסגרו בירידות שערים ברמה השבועית:

המדד הגרמני (DAX) סגר בירידה שבועית של כ- 0.12%

מדד הפוטסי הבריטי (FTSE) סגר בעלייה  שבועית של כ- 0.45%+

כמו כן, מדד היורוסטוקס (ESTX50), המרכז את 50 החברות המובילות בגוש האירו ומשמש אינדיקציה למצבה הפיננסי של אירופה, סגר את השבוע בירידה של כ- 0.48%-

שבוע המסחר באירופה הסתיים במגמה מעורבת כאשר מדינות האיחוד עדיין מתקשות לייצב את מספר החולים והתפרצויות נגיף הקורונה מסביב ליבשת. אחד הנושאים המדוברים בסדר היום הציבורי באירופה, שמשפיעים על אמון המשקיעים הוא הביקורת החריפה על היעדר פיקוח בתנועת אזרחים בתוך אירופה, שלדעת רבים מהווה זרז לתחלואה ועוזרת בהפצתו. ככל שהתחלואה תמשיך לעלות או תישאר במצבה הנוכחי, יתקשו גורמי האכיפה להקל על מגבלות הריחוק (שכוללות סגירה או פעילות חלקית של מסעדות ,בתי קפה, משרדים, מרכזים מסחריים ומשרדים).

 אף על פי כן, הגוש האירופי פרסם את נתוני התמ״ג שמציגים סימני התאוששות של הכלכלה. למרות שמדד ה-STOXX 600 ירד בכ-0.3% ביום שישי, הוא עדיין מסכם עלייה חודשית של 1.8% ומהווה עוד נתון מעורר תקווה בדרך להתאוששות הכלכלית הגלובלית.

?>

אירועים בולטים השבוע

שני 03/05/2021

 • הבורסה באנגליה סגורה בעקבות Early May Bank Holiday (אנגליה)

 • מדד מנהלי הרכש (ייצור) גוש האירו

 • מדד התעסוקה במגזר הייצור- ISM (אפריל) (ארה״ב)

שלישי 04/05/2021

 • מדד מנהלי הרכש של Caixin במגזר הייצור (אפריל) (סין)

 • נתוני המאזן המסחרי (מרץ) (ארה״ב)

 • מלאי נפט שבועי ( API) (ארה״ב)

רביעי 05/05/2021

 • מדד מנהלי הרכש המשוכלל של Markit באפריל (גוש האירו)

 • מלאי נפט גולמי (ארה״ב)

 • מדד ISM במגזר הלא צרכני (אפריל) (ארה״ב)

חמישי 06/05/2021

 • מדד מנהלי הרכש של Caixin במגזר השירותים (אפריל) (סין)

 • דוח חודשי של הבנק המרכזי האירופי (ECB)

 • תביעות ראשוניות לדמי אבטלה (ארה״ב)

 • החלטת הריבית (מאי) (בריטניה)

שישי 07/05/2021

 • ייצוא (שנתי,אפריל) (סין)

 • ייבוא (שנתי,אפריל) (סין)

 • השינוי במספר המועסקים במגזר הלא חקלאי (אפריל) (ארה״ב)

 • שיעור האבטלה (אפריל) (ארה״ב)

אין מסחר בארה”ב

מסחר חלקי

דוחות המתפרסמים השבוע

שני 03/05/2021

 • Berkshire Hathaway (BRK-B)

 • Solaredge (SEDG)

 • Chegg (CHGG)

שלישי 04/05/2021

 • Pfizer (PFE)

 • CVS Health (CVS)

 • Alteryx (AYX)

 • Lyft (LYFT)

רביעי 05/05/2021

 • General Motors (GM)

 • Paypal (PYPL)

 • Uber (UBER)

 • Twillo (TWLO)

חמישי 06/05/2021

 • Square (SQ)

 • Roku (ROKU)

 • Peloton (PTON)

 • Datadog (DDOG)

שישי 07/05/2021

 • DraftKings (DKNG)

 • Nikola (NKLA)

אירועים בולטים השבוע

 • הבורסה באנגליה סגורה בעקבות Early May Bank Holiday (אנגליה)
 • מדד מנהלי הרכש (ייצור) גוש האירו
 • מדד התעסוקה במגזר הייצור- ISM (אפריל) (ארה״ב)
 • מדד מנהלי הרכש של Caixin במגזר הייצור (אפריל) (סין)
 • נתוני המאזן המסחרי (מרץ) (ארה״ב)
 • מלאי נפט שבועי ( API) (ארה״ב)
 • מדד מנהלי הרכש המשוכלל של Markit באפריל (גוש האירו)
 • מלאי נפט גולמי (ארה״ב)
 • מדד ISM במגזר הלא צרכני (אפריל) (ארה״ב)
 • מדד מנהלי הרכש של Caixin במגזר השירותים (אפריל) (סין)
 • דוח חודשי של הבנק המרכזי האירופי (ECB)
 • תביעות ראשוניות לדמי אבטלה (ארה״ב)
 • החלטת הריבית (מאי) (בריטניה)
 • ייצוא (שנתי,אפריל) (סין)
 • ייבוא (שנתי,אפריל) (סין)
 • השינוי במספר המועסקים במגזר הלא חקלאי (אפריל) (ארה״ב)
 • שיעור האבטלה (אפריל) (ארה״ב)

אין מסחר בארה”ב

מסחר חלקי

דוחות המתפרסמים השבוע

 • Berkshire Hathaway (BRK-B)
 • Solaredge (SEDG)
 • Chegg (CHGG)
 • Pfizer (PFE)
 • CVS Health (CVS)
 • Alteryx (AYX)
 • Lyft (LYFT)
 • General Motors (GM)
 • Paypal (PYPL)
 • Uber (UBER)
 • Twillo (TWLO)
 • Square (SQ)
 • Roku (ROKU)
 • Peloton (PTON)
 • Datadog (DDOG)
 • DraftKings (DKNG)
 • Nikola (NKLA)

סחורות

נפט

נפט (CL)

מחיר חבית נפט  נסגר ביום שישי במחיר 63.49$  לפי חוזה עתידי שנמסר בחודש יוני,

ומסמן עלייה שבועית של +2.16%

זהב

זהב (GC)

מחירו של הזהב נסגר ביום שישי האחרון במחיר של 1768$  לאונקיית זהב לפי חוזה עתידי למסירה בסוף חודש יוני .

מחיר הזהב ירד ברמה השבועית בכ- 0.47%-

מטבעות דיגיטליים

ביטקוין (BRR) 

מחירו של הביטקוין נסגר ביום המסחר האחרון על מחיר  56110$ לפי חוזה עתידי BRR שנמסר בחודש אפריל.

מחיר הביטקוין עלה ברמה השבועית בכ- 13.5%

*2020 כל הזכויות שמורות ל"אינטראקטיב ישראל" מסמך זה מבוסס על נתונים ומידע שהיו גלויים לציבור. הנתונים והמידע ששימשו להכנת מסמך זה הונחו כנכונים, וזאת מבלי שאינטראקטיב ישראל או מי מטעמה ביצע בדיקות עצמאיות ביחס לנתונים ולמידע אלו – אין בסקירה זו משום אימות או אישור לנכונותם. אינטראקטיב ישראל ועובדיו אינם אחראים לשלמותם או דיוקם של הנתונים האמורים או לכל השמטה, שגיאה או ליקוי אחרים במסמך. יודגש כי מסמך זה הינו למטרת אינפורמציה בלבד, הוא אינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות וכל הנסיבות הקשורות לאמור בו. המידע עליו מתבסס מסמך זה, והדעות האמורות בו, עשויים להשתנות מעת לעת ללא כל מתן הודעה או פרסום נוספים. אין להסתמך על האמור במסמך זה ואין להתבסס על כך ששימוש במידע או בהמלצות המובאות במסמך זה משום ייעוץ השקעות או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בנתוניו, צרכיו ומטרות השקעתו המיוחדים של כל אדם. אינטראקטיב ישראל, עובדיו, וכל מי שפועל מטעמו לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לנזק או הפסד, ישירים או עקיפים, שייגרמו, אם ייגרמו, כתוצאה משימוש במסמך זה או כתוצאה מהסתמכות עליו. לאינטראקטיב ישראל, או לחברות קשורות אליו, או לבעלי שליטה בהם, עשויות להיות החזקות בניירות הערך או הנכסים הפיננסיים הנזכרים במסמך זה, עבורם או עבור לקוחותיהם, והם עשויים לבצע עסקאות המנוגדות לאמור במסמך זה. מסמך זה הינו רכושו של הבנק, אין להעתיק, לשכפל, לצטט, לפרסם בכל אופן, לצלם, להקליט וכיו"ב את מסמך זה, או חלקים ממנו, ללא קבלת אישור, מראש ובכתב, מאינטראקטיב ישראל.