כניסה לחשבון פתח חשבון
powered by

TWS ScaleTrader הוא אלגוריתם גמיש למסחר אוטומטי המאפשר לך כניסה לפוזיציות בקנה מידה גדול, מבלי להיות כפופים למחירים הולכים ויורדים, או מסחר מתמשך סביב מחיר מסוים בכדי ללכוד כמות רווח מוגדרת ע"י המשתמש.

ScaleTrader נועד לעזור לך לבצע מכירות בהיקפים גבוהים העסקאות לונג  או רכישה בשוק יורד במחירים נמוכים יותר, כאשר הוא הגיע לשיא לא יציב והוא צפויי לרדת או לעלות בהיקף של הפוזיצייה.
TWS ScaleTrader מציע לסוחרים את היתרונות הבאים :
*תמיכה במגוון מוצרים רחב – השתמש ב- ScaleTrader ברוב המוצרים הנתמכים ע"י IB , הכוללים מניות, אופציות, חוזים, מט"ח ואג"ח למעט קרנות נאמנות
* סחור בצמדים ובשילובים – הממשקים מותאמים אישית לפי כרטיסיות כדי שתוכל להתקין ולעקוב אחר מחזורי מסחר גבוהים בצמדי מניות ובשילובים של יותר מזוג אחד.
*נצל את היתרון של שוק משתנה – ניתן לתכנת את מערכת ה- ScaleTrader בכדי לקנות ולמכור שוב בשוק משתנה, בלחיצה אחת, לשחזור הגודל לאחר נטילת הרווח. פעולה זו משחזרת את הכמות המקורית מצד הרווח למילוי באותו קנה מידה.
* קבל הגנה על מחיר ההוראה – הוראות בקנה מידה גבוה מדורגים בכדי לבודד את הסוחרים והתדרדרות המחיר
* השתמש ביעדים אוטומטיים – צור באופן אוטומטי הוראות יעדים באזור המתואם לקיזוז רווחים למכירה בעליות תקופתיות או חסל את עמדותיך כאשר הגעת למטרת הרווח שלך.