כניסה לחשבון פתח חשבון
powered by

מערכת הסריקה של TWS מאפשרת לך לסרוק שווקים גלובליים  בקלות ובמהירות , לביצועי החוזים העיקריים, וכוללת מניות, אופציות, חוזים, אג"ח, מדדים ועוד במגוון קטגוריות רחב.

 

התאמה אישית של הסריקה לכל שילוב של קריטריוני חיפוש כמו : סוג המכשיר, מרכז השווקים, אילוצי מחיר ומחזורי מסחר, ענף וסקטור ועוד.

 

• סרוק מגוון מוצרים ברחבי העולם – סרוק את החוזים העיקריים על האופציות בארה"ב, מניות, חוזים, מדדים, אג"ח קונצרניות, EFPsוSBLs, אמריקאיות וכאלה שאינן באמריקה מניות וחוזים וכן מניות, חוזים ומדדים מאירופה ואסיה.
• בחר מתוך פרמטרים פופולריים לסריקה – TWS  מספקת את מירב הסורקים השימושיים והנפוצים, הכוללים : תשואת דיבידנד גבוהה, אחוז המורווחים והמופסדים בטווח העליון, הפעילים ביותר, חמים לפי מחיר ומחזור מסחר, טווח עליון של שיעורי המסחר, תנודתיות גבוהה ונמוכה של אופציות לפי 13, 26 ו-52 שבועות בהתאם לגבוה ולנמוך ועוד.
• שמור את המועדפים – תוכל ליצור סריקה מותאמת אישית אותה תוכל לבדוק בכל יום ע"י הגדרת הפרמטרים המתאימים בעמוד המסחר, אשר מופעל תוך בחירת השם של הסורק. תוכל לייצר את מספר עמודי הסריקה שתרצה.
• יצירת סריקות מותאמות אישית – משתנים, מסננים ופרמטרים מאפשרים לך לייצר סורק ייחודי ומותאם אישית. לדוגמא, תוכל למצוא את 10 המניות הפעילות ביותר במחיר של 30$ או מטה, ורק מתעשיית הנדל"ן. או , לחפש אחר כל אג"ח הקונצרניות בארה"ב  בדירוג 1A או טובים יותר. הגדרות החיפוש הן ללא הגבלה.
• הגדר  מחדש את הסריקה בשתי לחיצות – ההפעלה והסריקה מחדש פשוט מאוד. פשוט, פתח את לוח העריכה, לחץ כדי לבחור או להסיר קריטריונים ופרמטרים ולחץ על חיפוש. סורק השוק של TWS מבצע את האתחול.
• הרץ את הסורק לאחר שעות המסחר – השתמש בסורקי השוק של TWS  ( למעט סורקי אג"ח ו-EPP  ) לאחר שהמסחר הסתיים , בערב או בסוף השבוע. הסריקה לאחר שעות המסחר, משתמשת בנתוני הסגירה הקודמים בכדי לספק תמונת מצב סטטיסטית בשוק סגור, וסורק שעות הסגירה מאופיין ברקע אפור