כניסה לחשבון פתח חשבון
powered by

 

במידה ויש לך בעיות עם אפליקציית ה- TWS לאנדרואיד , בדוק כאן למידע נוסף.


• קיבלתי הודעה לעדכון הגרסה , אבל האפליקציה לא מתקינה .
פתרון : בפעם הראשונה שאתה מעדכן את האפליקציה החל מהגרסה 0.1.132,
תחילה, יש למחוק את האפליקציה ולאחר מכן להתקין אותה מחדש.
בעת הכניסה לאפליקציה תקבל הודעה על עדכון הגרסה, אנא לחץ "עדכן" בכדי להגיע לדף האינטרנט של האפליקציה בחנות האפליקציות
כעת, יש לבחור במחיקת האפליקציה ולעקוב אחר הוראות מחיקת היישום.
לאחר שמחקנו את האפליקציה נבחר בהתקנת "TWS mobile" מתוך עמוד האפליקציות בחנות האפליקציות.


אם אינך רואה את כפתור המחיקה בעמוד, יש לעשות זאת באופן ידני ע"י השלבים הבאים :
1. נכנס להגדרות מדף הבית של הטלפון
2. נבחר ב"אפליקציות" ואח"כ נבחר ב"מנהל היישומים"
3. נבחר את "TWS mobile" ולבסוף "הסר התקנה"


מרגע שהסרנו את "TWS mobile" יש להפעיל את קובץ היישום או להתקינו פעם נוספת מחנות האנדרואיד. זהו הליך שדרוג חד פעמי ובעתיד תוכל לשדרג את הגרסאות החדשות בצורה חלקה.


• חסימה בהליך ההתקנה של "MobileTWS" בעת ההתקנה
פתרון : תוכנת האנדרואיד מתייחסת לאפליקציות מחנות היישומים בביטחון של 100%. יחד עם זאת, ניתן להתקין את MobileTWS מהאתר של IB ישירות מהמחשב או ע"י פתיחה של "הגדרות", כניסה ל"מיקום ואבטחה" ושם סימון "אשר התקנה של יישומים ממקורות לא מוכרים".
לאחר פעולה זו נוכל להתקין את MobileTWS ממקורות אחרים ולא רק מחנות היישומים.


• 20 דקות "חסד" על חוסר פעילות  ( 20 דקות בהם המערכת נשארת פעילה ומחוברת )
פתרון : מטעמי אבטחה, MobileTWS תתנתק לאחר 20 דקות של חוסר פעילות. לקוחות עם כספים בחשבון יכולים להפחית את  זמן ה"חסד" אפילו לדקה בכדי להגביר את הבטחה בחשבונם.
בכדי לעשות זאת, ניכנס "לMobileTWS", מתוך החלון הראשי באפליקציה נבחר ב"configuration" ושם נבחר ב " auto logout \ auto reconnect"
במידה והאפליקציה התנתקה באופן אוטומטי יקפוץ לנו "פופ-אפ" על כך.
בלחיצה על ה"פופ-אפ" ה-MobileTWS יתחבר מחדש.


• לאן נעלם הMobileTWS?
פתרון: בעת מענה לשיחה למשל, ה-MobileTWS נעלם מהמסך הראשי. ניתן להחזיר אותו לרקע תוך לחיצה על סמך היישום של MobileTWS  או על ידי לחיצה ארוכה על כפתור הבית. שימו לב, כי במקרה האחרון, MobileTWS  עשוי שלא להיות רשום בין היישומים הפועלים, במיוחד אם הוא היה ברקע לזמן ארוך. הדבר טבעי לחלוטין שכן באנדרואיד כיבוי היישומים לא פעיל באופן אוטומטי כאשר הוא נדרש במשאבים.


כיצד אני מעלה את MobileTWS עבור קבצי היומן לשרת של IB ?
פתרון: במידה ושירות הלקוחות מבקש להעלות את קבצי היומן שלך, הדרך הפשוטה לעשות זאת היא לפני ההתחברות הנוספת שכן קבצי היומן מאותחלים אוטומטית ובאופן מידי. בכדי להעלות את קבצי היומן לפני ההתחברות ל-MobileTWS יש לבצע את הפעולות הבאות :
מתפריט הכניסה יש לבחור ב "Upload log".
בכדי להעלות את קובץ היומן כאשר אתה כבר מחובר ל-MobileTWS יש לבצע את הפעולות הבאות:
ממסך התצורה, בחר ב"Upload log".
בכדי להעלות את קובץ היומן מכל מסך אחר בתוך יישום ה-MobileTWS, הקלד "upload log" , ושם יוצגו נתוני העלאת היומן שם תוכלו לספק תיאור של הביעה ולצרף תצלום מסך שתישלח ל-IB.
שים לב כי לא תוכל לראות את הכיתוב על המסך בעת ההקלדה. במידה ואתה רואה מה אתה מקליד, קיצור העלאת היומן לא יעבוד. על מנת לגרום לזה לעבוד, יש להעביר את הפוקוס למקום אחר. במידה ולטלפון שלך אין מקלדת פיזית, תוכל להפעיל את מקלדת התוכנה בכל עת ע"י לחיצה ארוכה על לחצן התפריט.


במקרים שבהם אינך מצליח להעלות את קובץ היומן שלך באמצעות ההליך הנ"ל, תוכל להציג, להעתיק ולשלוח בדוא"ל באופן ידני, ולשלוח אותו לכתובת : [email protected]


• קיבלת הודעה "שם משתמש וסיסמא שגויים(invalid username or password)

פתרון: מערכת הMobileTWS לא תומכת בסיסמאות מעל ל-8 תווים. במידה והסיסמא שלך היא עם יותר מ-8 תווים יש להקליד את 8 התווים הראשונים או לשנות את הסיסמא דרך דף ניהול החשבון ממחשבך. לשינוי הסיסמא ניכנס ל- "manage account" ולאחריו נבחר ב-"security"
          ולבסוף ב-"change password"


• אבדה לי התקשורת, האם עליי לחכות שהסשן ייסגר בכדי להתחבר מחדש ?

פתרון: ברגע שאתה מחובר לאפליקציית "mobileTWS", כל שאר הסשנים בפלטפורמות הפתוחות יסגרו. במידה ואתה מחובר ל-TWS ואיבדת את החיבור לרשת, אין צורך להמתין לפקיעת TWS. כאשר הנך מחובר למערכת ה-TWS  הסשן הנוכחי מתנתק. שים לב כי mobileTWS  מספקת יכולות מסחר מוגבלות יותר מהגרסה המלאה באינטרנט.

• שגיאת " תצורת החשבון אינה נתמכת" מופיעה בעת הכניסה
פתרון: ישנם מספר סוגי חשבון שעדיין אינם נתמכים בmobileTWS , כולל  חשבונות מוסדיים , חשבונות G  וחשבונות OATS מדווחים. אם ברשותך אחד מתצורת חשבונות אלה לא תוכל לסחור בחשבונך דרך אפליקציית . .mobileTWS

• האם אני יכול לשלוח התראה למייל ולא הודעת טקסט למכשיר שלי ?

פתרון: כן. מעמוד "הודעות הטקסט" של ההתראה, הכנס את כתובת המייל שלך אליה תרצה שההודעה תישלח. כתובת זו תשמש לכל ההתראות העתידיות אלא אם כן שינית או מחקת אותה. אם לא תזין את כתובת המייל שלך, ההתראה תשלח כהודעת טקסט למכשירך הסלולרי.

*בקשה לתכונה חדשה במערכת mobileTWS העתידית
פתרון: אנא שלח את בקשתך ל-IB  באמצעות הפלטפורמה הספציפית לסקירת תכונות חדשות

• פונקציונאליות מיקום הוראה נתמך הכולל מוצרים וסוגי הוראות :
הגרסה הנוכחיות של mobileTWS תומכת בהוראות הבאות :
- סוגי הוראות : לימיט, שוק, סטופ, יחסית, סטופ נגרר, סטופ לימיט
-  מועד פקיעת ההוראה : יומי, GTC ( תקף עד שמבוטל ידנית ), הוראות חוץ משעות המסחר
- מוצרים : מניות, חוזרים עתידיים, אופציות, אופציות עתידיות וכתבי אופציה

• מדוע מערכת ה- mobileTWS נדרשת בנתוני הנייד שלי לפני שהיא מאפשרת לי להציג מודולים?
פתרון: אנו משתמשים במידע מהטלפון הנייד שלך מהסיבות הבאות :
- כדי לשייך התראות חופשיות עם המשתמש שלך, כך שכאשר תפתח את ההתראות החופשיות תוכל לראות את ההתראות שיצרתם בפגישה הקודמת.
- לנתב אותך למסלול עם השרת הגיאוגרפי הקרוב ביותר אליך ( יש לנו שרתים בשלוש יבשות )
- כדי לאכלס מראש את כתובת הדוא"ל כברירת מחדל יחד עם ההודעה. כרגע הדבר חל רק על טלפון של AT&T  ו-   Verizon

אני לא מצליח להשתמש בהתקן הנייד של TWS  דרך ה-WiFi  בעבודה. אני מקבל הודעה שאומרת כי המכשיר אנו מסוגל ליצור קשר עם השרת ושעליי לבדוק את הגישה לאינטרנט
פתרון: ייתכן וקיימת חומת אש בחברתך שאינה מאפשרת את גישתך למערכת. אנא פתח את יציאה 4000 ל unproxied TCP- או התחבר ל-IP  ממכשירך.

 

               

 

 

 

הצהרת סיכון וגילוי נאות: אינטראקטיב ישראל מציעה סוגים שונים של השקעות באמצעות רכישת כלים פיננסים מגוונים: בנוגע לכלים פיננסים מגוונים, ביניהם מניות, אופציות, חוזים עתידיים, כתבי אופציות, אג"ח, אופציות חוזים, חוזה מנייה בודדת, תעודות סל, מוצרים מובנים וקרנות נאמנות. כל סוגי ההשקעות והמסחר מערבים סיכון להון המושקע, לרבות אלה המוצעים על ידי אינטראקטיב ישראל, ולכן, הם דורשים מיומנות, ידע והבנת הסיכונים, ואינם מתאימים לכל אדם.
לפני קבלת החלטה על השקעה או מסחר באמצעות אינטראקטיב ישראל, עליך לקחת בחשבון את מטרות ההשקעה ו/או המסחר, רמת הניסיון שלך ויכולתך לספוג הפסדים כתוצאה מכך. בנוסף, עליך לקחת בחשבון שביצועים קודמים אינם יכולים להוות מדד על ביצועיהם העתידיים של הכלים הפיננסים.
מוצרים פינננסים כגון אופציות על מניות וחוזים אינם מתאימים עבור כל משקיע. לפני השקעה באופציות אנא קרא את "מאפיינים וסיכונים של הסטנדרטים באופציות" לקריאה אנא כנס ל- http://www.theocc.com/about/publications/character-risks.jsp.
לפני תחילת מסחר לקוחותינו חייבים לקרוא את הגילויים הרלוונטים אודות הסיכונים בעמוד הגילוי הנאות אודות הסיכון

המסחר במינוף הינו מיועד עבור משקיעים מתוחכמים בעלי סובלנות גבוהה לסיכון. קיים סיכון בו ההפסד הינו יכול לגבור מסכום ההשקעה הראשוני. לפני מסחר בחוזים עתידיים אנו ממליצים לקרוא את גילוי נאות בגין הסיכון בחוזים עתידיים.
תאריכי הסליקה של עסקאות מט"ח יכול להשתנות בשל הבדלים באיזורי זמן ומועדים בבנקים ברחבי העולם. במסחר בין בורסות ברחבי העולם ייתכן ויושאלו מטבעות שונים על מנת לבצע את העסקאות במטבעות שונים.

  

חברת אינטראקטיב ישראל משמשת כברוקר לאינטראקטיב ברוקרס בישראל.  אינטרקטיב ישראל אינה נשלטת ואינה חברה נספחת לאינטרקטיב ברוקרס בשום צורה. ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬אתר זה איננו האתר של אינטרקטיב ברוקרס והוא אינו מופעל על ידה. כל המידע בדף זה, או חלקים ממנו, נלקחו ע"י חברת אינטרקאטיב ישראל מסחר מאתר האינטרנט של אינטראקטיב ברוקרס ותורגמו לעברית לנוחיותך. ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬על מנת לצפות באתר אינטראקטיב ברוקרס בצורה מלאה הנכם מוזמנים היכנס לבקר באתר אינטראקטיב ברוקרס הנמצא בתחתית העמוד. על מנת לצפות באתר אינטראקטיב ברוקרס בצורה מלאה הנכם מוזמנים היכנס לבקר בכתובת:‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬ https://www.interactivebrokers.com

‬‬אינטראקטיב ברוקרס הינם ברוקר דילר רשום המפוקח ע"י הרשות האמריקאית לני"ע וזירות מסחר (SEC) הרשות למסחר חוזי סחורות (CFTC) ואגודת החוזים הלאומית (NFA) וכמו כן חבר ברשות המפקחת לתעשיית הפיננסים האמריקאית (FINRA) ובעוד גופי פיקוח עצמאיים.
אינטרקטיב ברוקרס מספקת שירותי ביצוע וסליקה ללקוחותיה
אינטראקטיב ברוקרס אינו ממליץ על שום גוף פיננסי,יועץ השקעות,משווק השקעות או קרן גידור.
אינטראקטיב ברוקרס אינו  מייעץ להשקעות או ממליץ לקנות או למכור את ניירות הערך המוזכרים באתר זה ו/או ניירות ערך אחרים או מטבעות. העושה זאת פועל על סמך שיקול דעתו בלבד.המידע באתר מתבסס אך ורק על מידע פומבי גלוי לציבור ועל הערכות ואומדנים. הכתוב באתר זה אינו מהווה יעוץ או הזמנה לרכוש או למכור את ניירות הערך הנזכרים בו ואין בו משום תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל משקיע.

אינטראקטיב ישראל הינה ברנד של חברת Mexem Ltd אשר בעלת רישיון אירופאי ומפוקחת ע" הרגולטור CySec, מספר רישיון 325/17, וכמו כן חברת בקרן לפיצויי משקיעים.
החברה רשומה ברגולטורים הבאים: בריטניה- FCA | גרמניה - BAFIN | איטליה - CONSOB | הולנד -AFM | צרפת - ACPR | ספרד - CNMV | שוודיה - FI | בלגיה - FSMA.

RIsk Disclosure : Israel Interactive Trading offers various types of investments through the acquisition of various financial instruments: various financial instruments, including shares, options, futures contracts, options, bonds, options, contracts, individual share contracts, ETFs, structured products and mutual funds. Investments and trade involve the risk of invested capital, including those offered by Interactive Israel, and therefore require skill, knowledge and understanding of risks, and are not suitable for everyone.
Before deciding on investing or trading with Israel Interactive Trading, you must consider your investment and / or trading goals, your level of experience, and your ability to absorb losses as a result. In addition, you should consider that past performance cannot be a measure of the future performance of financial instruments.
Options involve risk and are not suitable for all investors. Before investing in options, read the "Characteristics and Risks of Standardized Options". For a copy visit http://www.theocc.com/about/publications/character-risks.jsp. Before trading, clients must read the relevant risk disclosure statements on our Warnings and Disclosures page - http://www.interactivebrokers.com/disclosures. Trading on margin is only for sophisticated investors with high-risk tolerance. You may lose more than your initial investment. For additional information regarding margin loan rates, see http://www.interactivebrokers.com/interest. Security futures involve a high degree of risk and are not suitable for all investors. The amount you may lose may be greater than your initial investment. Before trading security futures, read the Security Futures Risk Disclosure Statement. For a copy visit http://www.interactivebrokers.com/disclosures. There is a substantial risk of loss in foreign exchange trading. The settlement date of foreign exchange trades can vary due to time zone differences and bank holidays. When trading across foreign exchange markets, this may necessitate borrowing funds to settle foreign exchange trades. The interest rate on borrowed funds must be considered when computing the cost of trades across multiple markets.

Israel Interactive Trading is acting as an introducer broker to Interactive Brokers LLC in Israel. The company is not owned by or affiliated with Interactive brokers in any form. This website is not an  Interactive Brokers LLC website and is not operated by it. Some or all of the information on this page has been taken by Israel Interactive Trading from the Interactive Brokers website and translated to Hebrew for your convenience.
To view the Interactive Brokers website directly and in its entirety, please visit:
https://www.interactivebrokers.com
“Interactive Brokers LLC” is a registered Broker-Dealer, Futures Commission Merchant and Forex Dealer Member, regulated by the U.S. Securities and Exchange Commission (SEC), the Commodity Futures Trading Commission (CFTC) and the National Futures Association (NFA), and is a member of the Financial Industry Regulatory Authority (FINRA) and several other self-regulatory organizations.  Interactive Brokers does not endorse or recommend any financial institutions or financial service providers, including brokers, introducing brokers, third-party financial advisors, or hedge funds.  Interactive Brokers provides execution and clearing services to customers.  None of the information contained herein constitutes a recommendation, offer, or solicitation of an offer by Interactive Brokers to buy, sell or hold any security, financial product or instrument or to engage in any specific investment strategy. Interactive Brokers makes no representation and assumes no liability to the accuracy or completeness of the information provided on this website.

Israel Interactive Trading is a brand of Mexem LTD. The company is authorized and regulated by the Cyprus Securities and Exchange Commission – CySEC (Licence number: 325/17) and is a member of the Investor Compensation Fund (ICF).
In addition to that Mexem Ltd is registered with the following regulators: UK - FCA | Germany - BAFIN | Italy - CONSOB | France - ACPR | Spain - CNMV | Sweeden - FI | Belgium - FSMA.