כניסה לחשבון פתח חשבון
powered by

מאת :אבי חשואל, מחלקת מסחר BeTrader

 

סקירת חו"ל

 
  שער שינוי שבוע
ארה"ב
S&P 1,951.36

% 1.03

NASDAQ 4,707.08

% 0.44

DIA 16,472.37

% 0.96

תשואת אג"ח ממשלת ארה"ב
US 10YR BOND % 1.99

8.12% -

אירופה
DAX 9,553.07 

% 1.39-

Euro STX 50 3,088.07

% 0.80 -

FTSE 6,129.98

% 0.35 -

 

 

 

 

 

 

במרכז העיניינים:

 

 

סיכום מדדים שבועי

 

את השבוע שעבר סיימנו עם אקורד חיובי לאחר נתון התעסוקה לחודש ספטמבר שפורסם ביום שישי , נוצר מצב אבסורד בשווקים כאשר נתון התעסוקה החלש שיצא עם תוספת של 143 אלף משרות בלבד לשוק העבודה דחף את המדדים קדימה וזאת בעקבות ציפיות לכך שהעלאת הריבית תידחה השנה עקב הנתונים הגרועים הללו , משקיעים כרגע מתמחרים בסיכוי של 33% העלאת ריבית בשנה הנוכחית בעקבות הדוח . ביום שני השווקים המשיכו את המגמה הירוקה ואירופה סגרה את פערי העליות מארה"ב כאשר כל אחד מהמדדים האירופים קפץ מעל ל-2% ובנוסף המדדים האמריקאים המשיכו גם הם בעליות נאות . עונת הדוחות לרבעון השלישי מתחילה השבוע  אנו נפרסם את המניות החשובות שמפרסמות דוחות בסקירות היומיות .

מדדים אמריקאיים

 

 

 

המדדים האמריקאים מציגים השנה את הביצועים הגרועים ביותר מזה 6 שנים , כאשר רק מדד הנסדק נמצא בתשואה חיובית מתחילת שנה של 1.5%. הדבר היחיד שנראה שיכול למשוך את המדדים כלפי מעלה הינו דיווחי רווחי חברות מעל צפי האנליסטים שעומד כרגע על קונצנזוס של ירידה ברווחים של 3.9% לרבעון השלישי .

 

 

 

 

 

אירופה

 

 

המדדים האירופים במגמה מעורבת כאשר המדד הבריטי והגרמני עדיין נסחרים בתשואה שלילית מתחילת שנה , ורק מדד היורו סטוקס 50 נמצא בקו הירוק . המדדים מחקו את כל העליות שנרשמו לאחר הבשורה  על תחילת ההרחבה הכמותית באירופה .

 

 

 

 

 

צפי לשבוע הקרוב

מבחינת נתוני מאקרו להמשך השבוע לא צפויים אירועים משמעותיים בניגוד לשבוע שעבר ,

מלאי הנפט API מכון הדלק האמריקאי יפורסם היום (שלישי )בשעה  23:35  ,

וביום רביעי  17:30 יפורסם מלאי הנפט הגולמי שמודד את מלאי חביות הנפט בחברות המסחריות בארה"ב

ביום חמישי בשעה 21:00 יפורסמו פרוטוקולים מישיבת הפד , כאשר לאחר מכן בשעה 22:30 חבר הפד וויליאמס באשר למדיניות הפד , המשקיעים כמובן יישאו עיניהם לזמן זה מאחר וזה האירוע המשמעותי ביותר השבוע .

להלן כמה מניות משמעותיות שמתפרסמות בשבוע המסחר הנוכחי , כפי שציינו עונת הדוחות לרבעון השלישי מעבירה הילוך ונכנסת בשבוע הבא . 

 

 

 

 

 

אי מתן ייעוץ ו/או חוות דעת - כל האמור בסקירה מטרתו לספק מידע ואין בו משום ייעוץ השקעות, ייעוץ מס, ייעוץ משפטי, המלצה לרכישת נכסים פיננסיים ו/או ניירות ערך וכד', ואין להסתמך עליו בכל צורה ו/או דרך שהיא מבלי לקבל חוות דעת מאנשי המקצוע הרלוונטיים.

העתקה, שידור, הפצה, פרסום, צילום, שיכפול או אחסון של חלק ו/או חלקים מהמידע ו/או התוכן בכל דרך ו/או צורה לצורך הפצה ו/או פרסום אסור בהחלטה, אלא אם ניתנה הסכמה מראש ובכתב מדי.בי.אם בית השקעות.