כניסה לחשבון פתח חשבון
powered by

 

 

 

אנו גאים להציג את פלטפורמת נינג'ה טריידר ללקוחותינו. נינג'ה טריידר פותחה במיוחד סביב צרכי הסוחר האקטיבי ומובילה כיום בתכנת המסחר הטובה בעולם להעברת הוראות, ניתוח טכני וכתיבת קוד למסחר אוטומטי.

נינג'ה טריידר מאפשרת מגוון אפשריות להעברת הוראות
העברת הוראות וניהול הפוזיציה שלכם חייבות להיות מגובות במהירות ואיכות ביצוע. מאז 2003 נינג'ה טריידר היא חלוצה בתחומה ומאפשרת העברת הוראות מקדמות וניהול פוזיציות ברמה מתקדמת על מנת להשיג להאיץ את הביצועים של הברוקר שלך.

נינג'ה קבעה למעשה את הרף בכושר הפיתוח שלה ומאפשרת מסחר דרך ה-DOM וה-הגרף, נינג'ה נחשבת בתעשייה כבעלת מסך ההוראות הטוב ביותר עם פשטות תפעולית, גרפיקה נקייה ומהירות ביצוע.


 

SuperDOM & Chart Trader
גרפיקה מושלמת לצפייה בעסקאות
העברת הוראות, שינוי וביטול בלחיצת כפתור
ניתן לשימוש במודל ATM
ניתן לראות פוזיציות פתוחות על הגרף

 

 

 

 

 

 

נינג'ה טריידר היא התכנה המובילה כיום לניהול עסקה
ATM (advanced Trade Management) הינה החותמת של נינג'ה בטכנולגיית ניהול העסקאות. עם נינג'ה תוכל לקבוע אסטרטגיות לניהול הפוזיציות כגון: מספר רב של יעדי רווח והפסד, הוראות מקושרות (OCO), הוראות איזון (Breakeven), סטופ נגרר ועוד. הייחודויות של המערכת משפרת פלאים את ביצועי ההמסחר ע"י העברת הוראות אוטומטיות במילי שניות.
ATM
אסטרטגיות יציאה מעסקה ביתר נוחות
תבניות ליציאה ללא הפסד (BE)
אוטו טרייל ניתן לשינוי

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ניתוח טכני ברמות הגבוהות ביותר
נינג'ה מספקת תוכנת גרפים בסטנדרטים הגבוהים ביותר על מנת לאפשר ללקוח לבצע אנליזה מקצועית איכותית ויסודית. המערכת מכילה את רוב האינדקטורים הרלוונטים לסוחרים וכמובן אינדקטורים נוספים פרי פיתוחה - כמו כן תוכל ליצור אינדקטורים משלך ואף להתקין אינדקטורים פרי יצירתם של אחרים.