כניסה לחשבון פתח חשבון
powered by

מסחר בבורסות העולם

המסחר העצמאי בבורסה מתבצע על ידי כמה גורמים, כאן אנו נכנסים בין אם אתה משקיע קיים או סוחר מתחיל, חברת אינטראקטיב ישראל מציעה חשבון השקעות ומסחר אחד, עם מבחר מכשירים פיננסיים ואפשרות למסחר בבורסות בכל העולם (ארה"ב, אסיה, אירופה, אוסטרליה).


אנו מציעים את העמלות הזולות ביותר עם מצוינות בשירות איכותי וחם בכל מהלך שעות המסחר.
מסחר עצמאי בבורסה מאפשר לך שליטה מלאה במהלך יום המסחר . באפשרותך לבחור כל סוג מכשיר פיננסי (מניות, אופציות, איגרות חוב וכו') ולהשקיע את כספך בכל אחד מהם ביחד או לחוד, כמו כן לבחור את רמת הסיכון, שליטה אקסקלוסיבית שלך. ניתן לקבל היום אשראי מהברוקר ולקבל מינופים מעבר לקרן שבחשבון על מנת לבצע עסקאות , ניתן לפקח על רמת הסיכון במסחר בכל רגע נתון ולדעת את מצב הביטחונות שלך בכל עת ולהגיב בהתאם .


כיום לסוחרים בעולם ישנה גישה לפלטפורמות החדישות בעולם אשר הם יכולים לשלוט במסחר האישי שלהם ברמה גבוהה , עם אפשרות למגוון רחב של פקודות מתקדמות כגון פקודות ללקיחת רווח ,סטופ לוס ואפילו פקודות מבוססות תנאים , וכן לסוחר היום ישנה גישה למניות אפילו שלא במהלך המסחר הרציף.


תהליך פתיחת החשבון נעשה דרך האינטרנט וללא כל מאמץ פיסי להגיע למשרדינו. המסחר העצמאי יכול להתנהל כולו ללא כל דרישה נוספת, חוץ מהפעולה בה אתה נכנס לאפליקציה או לתוכנה במחשב.


כאמור העמלות אצלנו בפרט, הן בין העמלות הנמוכות אשר ברוקראז' ארצי מציע, בנוסף לתמיכה טלפונית בכל שעות המסחר בשפה העברית. חדר המסחר יעזרו לך בעת הקנייה והמכירה או לחלופין בעיה שנתקלת בה עם המערכת לשם כך נוצר חדר שירות הלקוחות שלנו.  


אם כך המסחר העצמאי בבורסה מכיל 3 יתרונות מרכזיים:

  • התאמת תיק המניות לצרכים שלכם
  • שליטה מלאה בתיק המניות שלכם
  • חיסכון אדיר של עלויות ועמלות

כאמור המסחר העצמאי אינו מיועד לכל אחד אך אין ספק שהוא הבחירה אולטימטיבית על מנת למקסם את השקעותיכם בשוק ההון.


מעוניינים בפרטים נוספים למסחר עצמאי בבורסות העולם, פנו אלינו לחברת אינטראקטיב ישראל ונשמח לעזור לכם.