כניסה לחשבון פתח חשבון
powered by

מסחר במטבע חוץ

מסחר במטבע חוץ, מהו ?


ובכן לשאלה המתבקשת יש תשובה דיי ברורה, סוחרים המשקיעים במטבע של מדינה מסוימת, אל מול מטבע של מדינה שונה. הרווח מצוי בתשואה הגבוהה שהסוחר מרוויח בעסקה במידה והמטבע שהוא סוחר עמו ברווח מהמטבע הנגדי.


עם הזמן החולף התפתחו שתי אסטרטגיות עיקריות למסחר במטבע חוץ, הגישה הטכנית והגישה הפונדמנטלית. הגישה הטכנית כפי שמשתמע ממנה , ניתוח גרפי של צמדי המטבעות. לעומת זאת הניתוח הפונדמנטלית מתבססת על מידע חדשותי כלכלי יום יומי, השינויים בצמדי המטבעות בעולם. סוחר בוחר בין שתי גישות אלו, אך סוחר מנוסה מעדיף לשלב בין הגישות. על פניו הקומבינציה בין השתיים נשמעת האולטימטיבית, אך לא נשכח מנתון סטטיסטי שטוען כי 95% מהמשקיעים מאבדים את השקעתם במוקדם או במאוחר.


לצד החיסרון היתרון ברור עד גלוי, שוק מטבע החוץ מגלגל יותר כסף מכל הבורסות בעולם, השוק מושך אליו משקיעים רבים מכל העולם והסיבה היא שהשוק הזה איננו מוסדר בכל מדינה, המסחר במטבע חוץ נגיש לכל אחד. ההשקעה במטבע חוץ דרך פלטפורמות מסחר שונות לא כרוכה בעמלות גבוהות, עוד סיבה להשקעה החביבה ביותר על הסוחרים. יתרון נוסף הוא המסחר עשרים וארבע שעות ביממה, כך שהזמינות לסוחרים עסוקים יותר, היא מאוד משתלמת ונוחה.


לסוחרים הפשוטים יש את היכולת לסחור כמו גופים פיננסיים גדולים, באמצעות מסחר אוטומטי. כך מתאפשר לסוחר המתחיל להתחרות בצורה שווה, לעזוב את הניתוח הטכני והניתוח הפונדמנטלי ולאפשר לרובוט לעשות בשבילם את העבודה.

מסחר יומי בארה"ב - מסחר יומי בארה"ב עם הברוקר הגדול בעולם אינטראקטיב ברוקרס !