כניסה לחשבון פתח חשבון
powered by

תכנית תשואות מניות בארה"ב

 

תוכנית שיפור תשואת המניה


דרך תוכנית זו תוכל להרוויח הכנסה נוספת על המניות המוחזקות בחשבונך תוך הצטרפות לתוכנת שיפור תשואת המניה של IB.

תוכנית זו מאפשרת ל-IB ללוות מניות מחשבונך בתמורה לביטחונות במזומן, ולאחר מכן להשאיל את המניות לסוחרים שרוצים למכור אותם בשורט והם מוכנים לשלם עליהם אגרה בתמורה להלוואה. עבור כל יום שהמניות שלך מולוות, תקבל תשלום הלוואה על בסיס מחירי השוק. אתה הופך להיות שותף באחוזים עם IB ביחס של 50% כתשלום עבור ניהול התכנית.
התכנית זמינה גם ללקוחות IB שבבעלותם חשבון בטחונות או שיש להם חשבון במזומן עם הון עצמי הגבוה מ-50,000$.

 

יתרונות

  • פשוט ואוטומטי – IB  מנהלת את הלוואת המניה על כל היבטיה. ברגע שנרשמים, IB תבחן את תיק המניות שלכם באופן אוטומטי. במידה ויש ברשותך מניות אטרקטיביות בשוק הלוואות ני"ע , יהיה ניתן ללוות ממך את המניות, ובתמורה להפקיד ביטחונות בחשבונך בתמורה להשאלה. עד כדי כך פשוט!
  • שקיפות מלאה – ברגע שהמלאי הושאל, תוכל לראות את שיעור העמלה המשולם מגובה ההלוואה בנוסף לדמי הניהול המדויקים שאתה משלם ל-IB. לרוב, ברוקרים אחרים לא חושפים את המחירים לשוק, כך שהם משלמים ללקוחות המערכת חתיכה קטנה מהעוגה בעוד הם נהנים מרוב הרווחים.
  • להרוויח מהשלמת הכנסה – כל יום שהמניות שלך מושאלות, פיקדונות IB יהוו אחוז מסך ההכנסה ויועברו ישירות לחשבון שלך.
  • מסחר בלתי מוגבל במניות המושאלות שלך – תוכל לראות את המניות שהושאלו בתצהיר החשבון שלך. אתה עדיין הבעלים של המניה, מה שאומר שאתה ממשיך להיות כרוך בסיכוני השוק הן ברווח והן בהפסד. תוכל למכור את המניות שלך בכל עת ללא כל הגבלה. במידה ואינך מרוצה מהתשואה העודפת שאתה מקבל מהתכנית, תוכל להפסיק את השתתפותך בכל עת.


    מסחר בבורסה האמריקאית רק עם הטובים ביותר - אינטראקטיב ישראל !