כניסה לחשבון פתח חשבון
powered by

השאלות באינטראקטיב ברוקרס

 

ממועד העסקה ועד לסליקה, שירותי מימון ני"ע שלנו מגובים במסירות כדי לספק ללקוחותינו פתרונות מסחר אוטומטיים.

העמקה בזמינות, שקיפות המחיר, מגוון גלובלי, נציגי שירות מסורים, הלוואת אוטומטיות ואמצעי האשראי, מספקים לך את היתרונות המצופים מ-IB . מאחוריהם, עומדת טכנולוגיה ברמה עולמית, המספקת שקיפות, עמלות ושיעורי מימון נמוכים בכדי לעזור לך למקסם את התוצאות שלך.

 

זמינות

בעת העסקה, יש חשיבות רבה לנושא הזמינות. עומק נתוני הזמינות מאפשר לך לאתר מתי קשה ללוות ני"ע אלא גם מגן עליך מפני דמי כניסה.
Interactive Brokers מעניקה ללקוחותיה שתי אפשרויות תצוגה במניות חזיונות למכירה בחסר בזמן אמת :

  • הראשונה – לקוחות יכולים לראות את מספר המניות שעומדות לפרק זמן קצר, כמו גם את שיעור הריבית הנוכחית של המניות המושאלות ושיעור הקרנות הנוכחי בסביבת העבודה, ע"י הוספת שורט על מניות, שערי העמלות ועמודת הנחה על השערים.
  • השנייה – לקוחות יכולים לחפש את זמינות מניות השורט בעצמם, ע"י כלי הפועל באופן אלקטרוני בצורה מלאה, בשירות עצמי במלאי לטווח קצר ובזמן אמת. כמו כן, הם יכולים גם לבחור לקבל הודעה כאשר אחד הלווים הופך לזמין במניות , בעוד הוא לא היה זמין בשבוע שעבר.

 

שקיפות המחיר

שירותי מימון ני"ע מאפשר שקיפות, אמינות ויעילות בהלוואת המניות והלוואות בשווקים באמצעות גילוי אוטומטי ומחיר אשראי משופר. הלוואת המניות שלנו ושיעורי ההשאלה הם תחרותיים מאוד. אנו משתמשים בנתוני השוק הזמינים הטובים ביותר כדי למדוד את עצמינו. לכן, אנו משתמשים בשילוב של מקורות על מנת לפתח שיעורים מעידים, המוצגים יחד עם הזמינות בביטחון תוך שימוש בכלי המימון שלנו.
אנחנו גם מציגים את שיעור הגרף ההיסטורי בזמנים תוך יומיים ודמי הלוואת המניות בחלון המחירים ( SLB ), שהוא נגיש בסביבת העבודה של ה-MOSAIC

 

היצע גלובלי 

ההיצע הגלובלי של IB מתחיל ברוחב מוצרים והוא משתרע על שירותי מימון נירות הערך שלנו.
קישוריות ברחבי העולם מאפשרת ללקוחותינו לבצע אסטרטגיות מכירה בחסר. בארה"ב בלבד יש לנו יותר מ-60 קישוריות הכוללים סוכני הלוואה וסוחרי ברוקראז'.
אך ההיצע הגלובלי שלנו לא נפסק רק כאן. אנו שומרים על דסק  SLB ייעודי ומקצועי בארה"ב, אירופה ואסיה שמוכנים לעזור לך בכל צרכי מימון ני"ע , כולל הלוואה והשאלה של מניות. 

 

כלים אוטומטיים

Interactive Brokers מספקת מאז ומעולם טכנולוגיה מתוחכמת הכוללת אמצעים אוטומטיים ללקוחותיה, וכמו כן, שירותי השאלה ני"ע שלנו הם ללא יוצא מן הכלל. אנו מציעים מגוון רחב של הלוואת מניות וכן הלוואת כלים :

  • תוכנית שיפור תשואת המניה : להרוויח מהכנסה על מניות המוחזקות בחשבונך
  • זמינות מניות לשורט : חיפוש זמינות בזמן אמת על מניות שניתן לסחור עליהם בפוזיציית שורט, באופן אוטומטי ובשירות עצמי.
  • תשואת הייעול : השווה שערי הלוואה על מניות קשות להלוואה לפני שאתה סוגר את פוזיציית השורט תוך שימוש בכלי מסחר מתקדמים של TWS
  • תכנית טרום הלוואה – כלי טרום ההלוואה מקטין את הסיכויים לרכישה במועד הסליקה.