כניסה לחשבון פתח חשבון
powered by

 

AmiBroker  הינה תוכנה אשר משמשת סוחרים לבצע סריקה חקר ותכנון של אסטרטגיות מסחר ובדיקה שלהם על סמך ההיסטוריה , ולבסוף לייצר איתותים לקנייה או מכירה המבוססים על מסחר אוטומטי .
בנוסף המערכת מציעה את הניתוח הטכני המושלם על הגרף ומספקת מאגר אדיר של אינדיקטורים ומתנדים סטטיסטים אשר יעזרו להגיע לניתוח טכני המדויק ביותר
התוכנה מציגה גרפים לכל נכס פיננסי הקיים בשוק :מניות, אג''ח, חוזים עתידיים אופציות מטח ועוד ( הציטוטים בזמן אמת הינם בתשלום משתנה בהתאם לחבילה הרצויה )
AmiBroker מציעה למשתמש אפשרות לבנות אסטרטגיות אוטומטיות ומערכות איתותים ולבצע הרצה של האסטרטגיות על סמך נתוני עבר ולקבל מידע סטטיסטי על איכות האסטרטגיה .
לתוכנה יש ממשקים לעבודה ומשיכת נתונים ממקורות ותוכנות אחרות , שפת התיכנות אפשרית באמצעות JAVA  , C/C++ ועוד
אמינות ודיוק – המערכת נבדקה ביסודיות ומשמשת מדי יום קהילה של אלפי סוחרים, מנהלי קרנות, וכו.. Back tester של המערכת יכול להתרבות כמעט בכל אסטרטגיית מסחר עם דיוק כמו במסחר אמיתי, כולל אסטרטגיות איזון מורכבות , מיון ודירוג מערכות באלפי ניירות ערך.
SPEED -  הטכנולוגיה של המערכת מתכננת ומרכיבה מס' רב של ניתוחים אשר מסוגלים לרוץ 10 פעמים מהר יותר מאשר מוצרים מתחרים אחרים, כל חלונית תרשים פועלת במקביל בפתיל נפרד המאפשר לנצל באופן מלא את כל ליבות המעבד. חלון ניתוח חדש מנצל באופן מלא רב-דריכה ומספק כח עיבוד נתונים ללא תחרות.
ארכיטקטורה פתוחה - באפשרותך לקבל API בחינם (ממשק תכנות יישומים) המאפשר לקשר אל כל ספק נתונים.API מגיע עם קוד מקור של תוספי מחוון והנתונים בפועל, ומנועי קוד פתוח חכמים .
באפשרותך לנסות את כל זה בחינם למשך 30 יום אין לך מה להסתכן והכל כדי להתחיל לסחור ב-Amibroker.