כניסה לחשבון פתח חשבון
powered by

 


בעשור באחרון היינו עדים לתופעת שירותי איתותים, חברות שונות וסוחרים מובילים אשר מציעות קבלת עסקאות על מניות, אופציות, מדדים, מט"ח וכו' וכך למעשה מאפשרות למשקיעים עצמאיים לעקוב אחר הביצועים שלהם. שירותי האיתותים מתבצעים באמצעות SMS לנייד או למייל, ובתוכם תיאור של העסקאות ממחיר כניסה ועד הגנותיה, על מנת לדבוק בכל העסקאות ולהנות באמת מהתשואות היה עלייך להיות צמוד לתוכנת המסחר שלך שמה תפספס את הכניסה לעסקה או שלא תספיק להרים את הסטופלוס בזמן .

 

בשנים האחרונות נכנסו לשוק האיתותים טכנולוגיות חדשות אשר משנות את כללי המשחק ומציעות להנות מביצוע העסקאות באופן אוטומטי בחשבון המסחר שלך ללא צורך להיות זמין למכשיר הסלולרי או למייל ואפילו ללא צורך להשאיר את מערכת המסחר פתוחה !!!
למעשה אתה יכול להמשיך את עיסוקיך הכלליים וחשבון המסחר שלך ימשיך לפעול בדיוק אחר הסוחר המוביל אותו שאחריו תרצה לעקוב.
ברשת האינטרנט כיום מצויים  אתרים רבים  אשר מציע לסוחרים מכל רחבי העולם להנות מהטכנולוגיה החדשה של קבלת העסקאות האוטומטיות ומאפשרות להם גישה למאגר שלם של סוחרים בעולם אשר מציעים את אסטרטגיות המסחר הייחודיות שלהם ומעקב אחר סוחרים אלו , ובכך להנות מאותם תשואות אשר הם מציעים ללא שום טרחה מצדך.

 

הטכנולוגיה עובדת בצורה פשוטה :
אתה צריך לבחור אסטרטגיית מסחר של סוחר אשר נראית טוב בעיניך ולאחר מכן לבחור את שיעור המינוף/חשיפה אשר אתה מעוניין בו אם בכלל ,ומעתה והלאה כל העסקאות אשר יבוצעו במערכת של אותו סוחר יבוצעו כמו מראה בחשבון הברוקר האמתי שלך בכמויות המתאימות לפי החשיפה שביקשת , כמובן שיש באפשרותך להגביל מקסימום הפסדים פר עסקה לפי אחוזים או דולרים . מגוון האפשרויות המוצעות מאפשרות לך לקבוע את רמת ניהול הסיכונים אך בלי התערבות אקטיבית במסחר מצדך .
הטכנולוגיה הזאת מאפשרת מעקב בכל סוגי המכשירים פיננסים הקיימים בינהם מניות, אופציות, חוזים ועוד...
המסחר האוטומטי במעקב אחר סוחרים הוא תחום אשר נכנס בשנים האחרונות חזק לתודעת הסוחרים והמשקיעים וזאת בעקבות הגופים המוסדיים אשר פיתחו רובוטים אלגוריתמים בעלויות של מיליוני דולרים על מנת לפתות את ספקולנטי הניתוח הטכני במודלים מתוחכמים ולקחת מהם את הכסף בצורה חכמה.
סוחרים רבים אשר סוחרים בשיטת הניתוח הטכני מבינים אט אט שבשנים האחרונות הניתוחים עובדים פחות וזאת כתוצאה מהפחתת האלמנט הפסיכולוגי והתגברות המסחר האוטומטי, ולכן המסחר העצמאי של היום חייב לקבל מרכיב אוטומטי בחלקו.

ברשת האינטרנט תוכל למצוא מערכות אלגוריתמיות רבות מצליחות אשר אותם מנהלי המערכת פיתחו וכך להצטרף לכסף החכם ולייצר תשואות יפות , סוחרים רבים בעולם יכולים עכשיו להנות מגישה לאלגוריתמים חכמים אשר פותחו במשך שנים  על ידי אותם מהנדסים ופרופסורים לכלכלה אשר יודעים איך הגופים המוסדיים מתנהלים מבפנים , ובכך להוות יריב שקול אל מול אותם מוסדים חכמים.
אתר – www.collective2.com למשל,  מציע חוץ ממעקב אחר סוחרים גדולים בעולם גם לנהל מערכת מסחר משלך ולהיות מאותם אנשים שעוקבים אחריהם ולהנות גם מדמי מנוי חודשיים שישולמו לך.