כניסה לחשבון פתח חשבון
powered by

חברת המסחר הגדולה בעולם

בשיתוף חברת המסחר הגדולה בישראל

 

אינטראקטיב ישראל הינה סוכנות הברוקראז הגדולה בישראל המספקת שירותי ברוקראז באמצעות אינטראקטיב ברוקרס ופועלת למעלה מעשור עבור לקוחותיה הגלובליים.

אודות אינטראקטיב ברוקרס

 Interactive Brokers, מאפשרת לך לסחור בחו"ל  על מגוון רחב של מוצרים פיננסים לרבות: מניות, אופציות, חוזים עתידיים, אג"ח, וקרנות.

Interactive Brokers דורג כברוקר הטוב בעולם שנה שנייה ברציפות בדירוג היוקרתי של הבראונז' (barron's), הברוקר הוקם בשנת 1977 והונו העצמי מוערך בכ- 4.8 מיליארד דולרים.

מסחר בחו"ל דרך Interactive Brokers  מאפשר לך ליהנות ממחזורי מסחר גבוהים, מסוגי פקודות מתקדמות כגון: stop loss  Take profit, buy above ועוד וכמו כן מאפשר לך לבצע שורטים לטווח ארוך על מגוון רחב של מוצרים פיננסיים ברחבי העולם באמצעות מערכת מסחר מתקדמת הכוללת גרפים לניתוח טכני בזמן אמת.

חברת אינטראקטיב ישראל מעניקה ללקוחותיה שירות מלא בשפה העברית הכולל פתיחת חשבון על שם הלקוח ב Interactive Brokers , עזרה וליווי בהעברת כספים וני"ע לחשבון , הדרכה מקיפה ומקצועית על מערכת המסחר וכמובן ליווי אישי ומקצועי , שירות חדר מסחר טלפוני בעברית לאורך כל שעות המסחר.

ההדרכות על מערכת המסחר מתבצעות "אחד על אחד" בפגישות פרונטאליות או בשיחות הדרכה טלפוניות ואינטרנטיות ללא הגבלת זמן עד אשר הלקוח מספיק בטוח לבצע את הפעילות באופן עצמאי.

בנוסף כלקוח החברה תהנה מסקירות שוק שבועיות, איתותי קניה\מכירה הניתנים ע"י מחלקת המחקר בפורום סגור, ערבי ידע מרתקים, קורסים וסדנאות במגוון תחומים בשוק ההון.

חברת  אינטראקטיב ישראל מעמידה לשירותך צוות מקצועי ואדיב הכולל אנליסטים בכירים, מבצעים מקצועיים ואנשי שירות ותמיכה שערוכים לתת לך שירות ומענה לשאלות בכל רגע נתון.

אנו מתחייבים לספק לך באמצעות  Interactive Brokers את הביצועים הטובים ביותר, את העמלות הטובות ביותר, את האפשרות לסחור במגוון רחב של מוצרים בכל העולם וכמובן את השירות הטוב ביותר כולל תמיכה מלאה וחדר מסחר בעברית כדי שגם אתה תוכל לסחור – כמו במסחר בארה"ב!

יתרונות החברה:

  • עלויות הנמוכות ביותר בעולם.
  • 125 בורסות ברחבי העולם.
  • טכנולוגיית מסחר מתקדמות.
  • מגוון מוצרים פיננסים
  • ניהול סיכונים
  • רגולציה וביטחון לכספים.
  • 40 שנה של ניסיון.