כניסה לחשבון פתח חשבון

פלטפורמת מסחר בשוק ההון

בשנים האחרונות המסחר האוטומטי תפס תאוצה, המסחר בשוק נהפך לפחות עצמאי ויותר אוטומטי, מסחר פסיבי מצד הסוחר, הוא לא נוקט בשום פעולה של קנייה ומכירה המערכת אליה התחבר מעבירה את כל הפעולות וכמובן מזינה את חשבון הסוחר בצורה אוטומטית.

 

שתי שיטות למסחר אוטומטי שתיהן מקובלות באותה מידה, תלוי בהעדפה של הסוחר. האחת מסחר אוטומטי בקולקטיב 2. פלטפורמה זו נוגעת בסוחרים בעליי ידע בסיסי לחלוטין בעולם ההשקעות בבורסה, המערכת עובדת בשיטה הבאה: סוחר עם מערכת מסחר אוטומטית אשר פיתח בעצמו מאפשר כניסה לסוחרים, עסקאות המבוצעות במערכת עוברות אוטומטית לחשבון הלקוח, שוב ללא כל פעולה או הבנה בעולם השוק.

 

השנייה היא מסחר בעזרת רובוט "אלגו-טריידינג". המסחר באמצעות רובוט במהותו הוא קידוד אלגוריתם הממיר בעצם את הפעולות למעשים, לאורך כל שעות המסחר הרובוט מבצע את הקנייה והמכירה כאשר הסוחר עצמו לא נוקף אצבע. הרובוט הוא מחשב שפועל באמצעות אלגוריתמים, תכנות על פי דרישות מסוימות של אינדיבידואל, הרובוט לומד את השוק ומשתכלל תוך כדי עבודה, השקיפות וההערכה באים לידי ביטוי כטובים יותר. הוא פותח עסקאות אך ורק לאחר ניתוח סטטיסטי ולאחר שקלול שאכן אחוזי ההצלחה גבוהים יותר והפעולה תוכל לשפר את המאזן שלו. בחירת אסטרטגיה מתאימה לרגע הנתון הוא שיקול רציני, במידה ואסטרטגיה מסוימת אינה משחקת לטובת הסוחר, הרובוט ישנה אסטרטגיה רווחית יותר עבור הסוחר.

 

ישנן חסרונות ברורים מאליה למסחר העצמאי כאשר המסחר האוטומטי מכפר, לדוגמא: שיטות מקובעות מסוימות שגורמות לסוחרים הפסדים בסופו של יום, זן סוחרים שאינם יודעים לחתוך הפסד כשהוא עוד נמוך, או לחלופין לגרוף רווח כשהוא כבר גבוה מספיק, או סוחרים ללא כל ידע מוקדם בשוק ההון כל אלו מביאים לחיפוש הפתרון האולטימטיבי והוא מצוי במסחר האוטומטי.

 

בנימה אופטימית זו, מסחר אוטומטי מומלץ עבור קהל הסוחרים המתחילים והמקצועיים כאחד. כסוחר מתחיל בקולקטיב2 או מפתח רובוט אלגו, שיקול נכון מחושב סטטיסטי אסטרטגי עם "יד על הדופק", לחלופין מעקב אחר הביצועים בהתחברות לפלטפורמת מסחר של "אדמין" צורות מסחר אוטומטי אלו ייעלו את כספך. שיטות אלו נורא מתקדמות ותופסות תאוצה מרגע לרגע, יש להניח את השיטות הישנות ולהתקדם איתנו באמצעות המסחר האוטומטי.
 

מסחר אוטומטי - מסחר בוול סטרייט באמצעות רובוט אלגו עם אינטראקטיב ישראל !

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
צור קשר